Holdoversigt, træningstider og trænere for FORÅR 2018



FØLG MED:
Her finder du: kampe, spillersted, resultater mm::  

DBU: Hent appen eller besøg: https://www.dbu.dk/turneringer_og_resultater/soeg_kampe_og_resultater 

DGI: Hent appen eller besøg: http://minidraet.dgi.dk/?_ga=1.195066668.1237280284.1489431762

 

HOLD

ÅRGANG

TRÆNINGSTID

STED        

TRÆNERE        

MAIL                 

MOBIL       

U5- U6, MIX 2012/2013 Tirsdag: 16.30- 17.30 Rønde Træner: Brian Meinertz
Træner: Byrial Dalsgaard
b_s_meinertz@hotmail.com  
Byrialdalsgaard@hotmail.com
40741143
51 27 00 24

U7, mix (både drenge og piger)

2011 Tirsdag  16.30-17.30 Rønde
Træner: Søren Lind
Holdleder: Stine Jessen-Holm
 
musenlind@icloud.com
stinejessenholm@gmail.com


22882672

U8, drenge

2010 Tirsdag   17.00- 18.30
Torsdag  17.00- 18.30
 
Rønde Træner: Thomas Kristensen
Træner: Hans- Henrik Bagger
Træner: Nicolai Pedersen
Træner og holdleder: Mikkel Degn
Tekristensen1976@gmail.com
Hhbagger@yahoo.dk
nico050277@gmail.com
mdegn@mac.com
30290412
50913592
31255317
51202066
U8- U9, piger 2009- 2010 Mandag: 16.45- 18.00 Rønde Træner: Claus Peter Olesen
Træner: Pernille 
clauspeterolesen@me.com 
pern540b@gmail.com
31726043
53619550

U9, drenge

2009 Mandag  16.30- 18.00
Torsdag  17.00- 18.30
Rønde Træner: Lars Andersen
Træner: Claus Svenningensen
Ass.træner: Morten Byrial
Holdleder: Kim Nicolajsen
bj@larsja.dk .   
claus@svenningsen.net
mb@byrial-law.com
Kn@leadlab.dk
26251035
5121 2661
22206040
60870710

U10, drenge

2008 Tirsdag  17.00- 18.30
Torsdag 17.00- 18.30
Rønde Træner: Ulrik Petersen
Træner: Lasse Dalsgård jensen
u.petersen72@gmail.com
vorregaardsparken53@gmail.com
29455155
23380055

U10/U11, piger

2007 Torsdag 17.00- 18.30 Rønde Træner: Marianne Lildal Pedersen
Træner: Rikke Degn
mlildal@hotmail.com  
Rikper@rm.dk
29459001

U11, drenge

2007 Tirsdag  17.00- 19.00
Torsdag 17.30- 19.00
Thorsager
Rønde
Træner: Thomas Carlsen
Træner: Kim Andersen
Træner: Henrik Andersen
Træner: Dennis Jacobsen
impgaard@gmail.com
kd_andersen1977@hotmail.com
hendaland@icloud.com   
dennis.dj.jacobsen@gmail.com

61200045
30505401
21156191
24459156
 

U12/U13,piger

2005/2006 Mandag  17.15- 18.45
Onsdag 17.15- 18.45
Thorsager
Thorsager
Træner: Mogens Kromann
Holdleder: Sejner Christensen
mogenskromann@gmail.com
sejner.christiansen@gmail.com
61260247
22530016

U12, drenge

2006 Mandag  17.30- 19.00
Onsdag  17.30- 19.00
Rønde Træner: Morten Østergaard
Træner: Emil Øbro
mortencfc@gmail.com
eeeeee@live.dk
30544592
40450721

U13, drenge

2005 Mandag 17.15- 19.00
Onsdag 17.15- 19.00
Rønde Træner: Mathias Haulrik
Træner: Benjamin Bachmann
Træner: Max Madsen
Holdleder: Morten Byrial
mathias.s.haulrik@gmail.com
benjamin.bachmann@hotmail.com
8410max@gmail.com
mb@byrial-law.com

23438977
25271496
22206040

U14, drenge (Liga 2)

2004 Mandag: 17.30- 19.00 
Onsdag:  17.30- 19.00 
Torsdag: 17.30- 19.00 

Rønde
 
Træner: Morten Holm
Træner: Martin Hornbæk Nielsen
 
mort235b@gmail.com
mhn72@outlook.dk
26149142
29119441
U14, drenge (Liga 5) 2004 Tirsdag: 15.15- 16.30 
Fredag: 15.30- 17.00
Rønde 
Rønde
Træner: Adam Thorsøe
Træner: Casper Falk
Holdleder: Lene Søsted Sørensen
adam.thorsoe@yahoo.dk
casperfalksorensen@gmail.com  
lenesoested@gmail.com
20970587
25 57 37 39‬
22 81 83 68‬


 
U16, drenge 2002 Mandag  17.30- 19.00
Tirsdag:  18.30- 20.00
Torsdag  19.15- 20.45
Rønde Holdleder: Søren Busse
Træner: Ulrik Petersen
Træner: Jakob boye
humlegaardens@gmail.com
u.petersen72@gmail.com 
jakobmboye@gmail.com
40604513
29455155
26298436

Herresenior +U19+ U17

Serie 3
Serie 4
Mandag: 19-20.45
Onsdag: 19-20.45
Rønde
Rønde
Cheftræner: Martin Hornbæk Nielsen
Assistent: Mikkel Melgaard

 
mhn72@outlook.dk
mikkel.mel@hotmail.com
 
21272694
25293130
 

Oldboys

  Onsdag 19.00- 20.30 Thorsager Holdleder: Jørgen Pedersen
Holdleder: Peter Rasmussen
jp@apabiler.dk      
pepora@hotmail.dk
21484817
29262799

Målmandstræner

ALLE Tirsdag  17.15- 18.30
Torsdag 17.15- 18.30
Thorsager
Rønde
Flemming Juul Mogensen flemsejul2@hotmail.com 26233199
Thorsager-Rønde Idrætsforening | Vesteralle 8 Thorsager | 8410 Rønde | Tlf.: 20639901