Holdoversigt, træningstider og trænere for FORÅR 2018/19


OPSTART af forårstræningstiderne: uge 15
FØLG MED:
Her finder du: kampe, spillersted, resultater mm::  

DBU: Hent appen eller besøg: https://www.dbu.dk/turneringer_og_resultater/soeg_kampe_og_resultater 

DGI: Hent appen eller besøg: http://minidraet.dgi.dk/?_ga=1.195066668.1237280284.1489431762

ÅRGANG

TRÆNINGSTID

STED

TRÆNERE

MAIL

MOBIL

2014/2013, mix drenge+ piger  
(U5/U6)

Tirsdag 16.30- 17.30

Rønde

Træner: Kenneth Hornstrup Andersen
Træner: Siggi
Holdleder: Anita Hornstrup Andersen

kha2008@live.dk 


hornstrup@hotmail.com



51 92 26 56

Mobil: 51926040

2012, drenge (U7)

Tirsdag: 16.30- 17.45

Rønde

Træner: Brian Meinertz

Træner: Byrial Dalsgaard

b_s_meinertz@hotmail.com  

Byrialdalsgaard@hotmail.com
 


40741143

51 27 00 24

 

2011, drenge (U8)

Mandag: 16.30- 17.45

Onsdag:  17.00-18.15

Rønde

Træner: Nikolaj Mortensen

Træner: Rasmus Degn

ntm@ltm.dk
rasmus1986degn@outlook.dk




 

2011- 2012, piger (U7+ U8)

Fredag:  16.00- 17.00
OPSTART fre. 26.april

Rønde

Træner: 
Michael Mejdahl 
Træner: Anders
 Bentzen.
Kontaktperson: Christina Vinther Pedersen



chrisvinther@hotmail.com







 

2010, drenge, (U9)

Tirsdag   17.00- 18.30

Torsdag  17.00- 18.30

Rønde


Træner: Hans- Henrik Bagger
Træner: Aske Clemen

Træner: Søren Bo Jørgensen
Træner/ holdleder: Nicolai Pedersen
Træner: Simon Vahle

 

Hhbagger@yahoo.dk 
Aolese4@hotmail.com

 Sb_jorgensen@hotmail.com
nico050277@gmail.com

50913592


31255317
 

2010, piger (U9) Tirsdag: 16.45- 17.45 Thorsager Træner: Jesper
Holdleder/ træner: Rikke Carlsen

rsctic@hotmail.com

53707690

2009, piger (U10)

Mandag: 17.00- 18.15
Torsdag: 17.00- 18.15

Rønde


Træner: Claus Peter Olesen

Træner: Christian Bager
 

clauspeterolesen@me.com 

buchbager@gmail.com

31726043

22369460

2009, drenge (U10)

Mandag  16.30- 18.00

Onsdag  16.30- 18.00

Rønde

Træner: Lars Andersen

Træner: Claus Svenningensen
Benjamin Bachmann

Ass.træner: Morten Byrial

Holdleder: Kim Nicolajsen

bj@larsja.dk .   

claus@svenningsen.net 
 
benjamin.bachmann@franke.com
mb@byrial-law.com

Kn@leadlab.dk

26251035

5121 2661


22206040

60870710

2008, drenge (U11)

Tirsdag  17.00- 18.30

Torsdag 17.00- 18.30

Rønde


Træner: Ulrik Petersen

Træner: Lasse Dalsgård jensen
Noah og Andreas

 

u.petersen72@gmail.com

vorregaardsparken53@gmail.com

29455155

23380055

2007-2008, piger (U11-U12)

Torsdag 17.00- 18.30

Rønde


Træner: Marianne Lildal Pedersen

Træner: Rikke Degn
 

mlildal@hotmail.com  

Rikper@rm.dk

29459001

2007, drenge (U12)

Tirsdag  17.00- 18.30

Torsdag 17.00- 18.30

Rønde

Træner: Thomas Carlsen

Træner: Henrik Andersen

Holdleder: Anders Bruhn

impgaard@gmail.com

hendaland@icloud.com   


abruhn@hotmail.com

51777622
61200045

 

21156191

2005/2006, piger (U13- U14)

Mandag  18.00- 19.30

Onsdag  16.30- 18.00

Rønde


Træner: Mogens Kromann

Træner: Henrik Andersen
 

mogenskromann@gmail.com

hendaland@icloud.com

61260247

21156191

2006, drenge (U13)

Mandag 17.15- 19.00

Onsdag 17.15- 19.00

Rønde


Træner: thomasKristensen

Træner: Lars Andersen
 

Tekristensen1976@gmail.com

bj@larsja.dk

30290412

26251035

2005, drenge U14)

Mandag 17.15- 19.00

Onsdag 17.15- 19.00

Rønde

Træner: Mathias Haulrik

Træner: Hans Holst Sørensen

Træner: Lars Hagelskjær Wieland

Holdleder: Morten Byrial

mathias.s.haulrik@gmail.com

 

 

mb@byrial-law.com

22206040

2004, drenge U15A)

Mandag: 17.30- 19.00 

Onsdag:  17.30- 19.00 

Torsdag: 17.30- 19.00

Rønde

Træner: Morten Holm

Træner: Martin Hornbæk Nielsen

mort235b@gmail.com

mhn72@outlook.dk

26149142

29119441

2004, drenge U15B)

Onsdag: 17.15- 18.45 (Lukas)

Fredag: 15.30- 17.00 (Casper)

Rønde 

Rønde

Træner: Lukas Andersen

Træner: Casper Falk

Holdleder: Lene Søsted Sørensen

casperfalksorensen@gmail.com  

lenesoested@gmail.com

25 57 37 39

22 81 83 68

2000/2001 U18, piger Tirsdag:    19-20.10 Rønde Holdleder: Ulrikke Kromann ulrikkekromann123@gmail.com  

2000- U19,liga 2

Mandag:  19-20.45

Onsdag:  19-20.45

Rønde

TRÆNER SAMMEN MED HERRESENIOR

 

 

Herresenior

Serie 3

Serie 4

Mandag: 19-20.45

Onsdag: 19-20.45

Rønde

Rønde


Cheftræner: Martin Hornbæk Nielsen

Assistent: Mikkel Melgaard

Holdleder serie 4: Bjarne Jacobsen
 

mhn72@outlook.dk

mikkel.mel@hotmail.com

21272694

25293130

Old boys

Onsdag 19.00- 20.30

Thorsager


Holdleder: Peter Rasmu

 

 

 




 
Thorsager-Rønde Idrætsforening | Vesteralle 8 Thorsager | 8410 Rønde | Tlf.: 20639901