Thorsager Rønde IF

Holdinfo


Efteråret 2020

 

ÅRGANG

TRÆNINGSTID

STED

TRÆNERE

MAIL

MOBIL

U5/U6
2015-16 mix
Tirsdag: 16.30 - 17.30 Rønde Træner: Byrial Dalsgaard
Træner: Thomas Øllgaard
Byrialdalsgaard@hotmail.com
Toellgaardh@gmail.com
51 27 00 24 
40 61 99 56
U7
2014 mix 
Tirsdag: 17.00 - 18.15 Rønde Træner: Martin Bøcker Hamann-Bruun Martinhb89@yahoo.com 30 73 64 80
U8
2013 mix
Tirsdag: 17.00 - 18.15
Torsdag: 17.00 - 18.15
Rønde Træner: Kenneth Hornstrup Andersen
Træner: Siggi
Holdleder Mads Svane

kha2008@live.dk 

madsvaernholt@gmail.com

51 92 26 56

51 91 98 61

U9
2012 drenge
Tirsdag: 16.30 - 18.00
Torsdag: 16.30 - 18.00
Rønde Træner: Brian Meinertz
Træner: Anders Hemmingsen
b_s_meinertz@hotmail.com  
andershemmingsen@gmail.com
40 74 11 43
21691164
U10
2011 drenge
Mandag: 16.30 - 18.00
Onsdag: 16.30 - 18.00
Rønde Træner: Nikolaj Mortensen
Træner: Rasmus Degn
ntm@ltm.dk

rasmus1986degn@outlook.dk
U8/U9
2011-12 piger

Tirsdag: 16.00 - 17.00
Fredag: 16.00 - 17.00

 
Rønde Træner: Michael Mejdahl 
Træner: Anders Bentzen.
Kontaktperson: Anders Bentzen
hrmejdahl@gmail.com

bentzen83@hotmail.com
U11
2010 drenge
Manddag: 17.00 - 18.30
Torsdag: 17.00 - 18.30
Rønde Træner/ holdleder: Nicolai Pedersen (tors.) 
Træner: Hans Henrik Bagger
Træner: Simon Vahle
nico050277@gmail.com

 
31 25 53 17

 
U11
2010 piger
Tirsdag: 16.45 - 17.45 Thorsager Træner: Jesper Volk
Hjælpetræner: Julie
jesper@volk.dk
 
U12
2009 piger
Mandag: 17.00 - 18.15
Torsdag: 17.00 - 18.15
Rønde Træner: Claus Peter Olesen
Træner: Christian Bager
clauspeterolesen@me.com 
buchbager@gmail.com
31 72 60 43
22 36 94 60
U12
2009 drenge
Mandag: 16.30 - 18.00
Onsdag: 16.30 - 18.00
Rønde Træner: Lars Andersen
Træner: Claus Svenningensen
Træner: Benjamin Bachmann
Ass.træner: Morten Byrial
lja@jcn-bolig.dk   
claus@svenningsen.net 
benjamin.bachmann@franke.com
mb@byrial-law.com
26 25 10 35
51 21 26 61

22 20 60 40
U13
2008 drenge
Mandag: 17.00 - 18.30
Onsdag: 17.00 - 18.30
Rønde Træner: Ulrik Petersen
Træner: Lasse Dalsgård jensen
Hjælpetrænere: Andreas
u.petersen72@gmail.com
vorregaardsparken53@gmail.com

 
29 45 51 55
23 38 00 55

 
U13/U14
2007-08 piger
Tirsdag: 17.00 - 18.30
Torsdag: 17.00 - 18.30
Thorsager
Rønde
Træner: Marianne Lildal Pedersen
Træner: Dorte Rauff
Træner: Lars Hagelskjær
mlildal@hotmail.com 
dorterauff@yahoo.com

 
29 45 90 01
61 18 85 97

 
U14
2007 drenge
Mandag: 16.30 - 18.00
Onsdag: 18.00 - 19.30
Rønde Træner: Henrik Andersen
Holdleder: Anders Bruhn
hendaland@icloud.com   
abruhn@hotmail.com
61 20 00 45
21 15 61 91
U14/U15
2005-06 piger
Mandag: 18.00 - 19.30
Onsdag: 16.30 - 18.00
Rønde Træner: Henrik Andersen
Træner: Vivi Brandi
hendaland@icloud.com  
lba.vivi@gmail.com
21 15 61 91
40 74 65 66
U15
2006 drenge
Mandag: 17.15 - 19.00
Onsdag: 17.30 - 19.00
Rønde Træner: thomas Kristensen
Træner: Lars Andersen
Træner: Kasper Madsen
Tekristensen1976@gmail.com
bj@larsja.dk
kasper_lasthein@hotmail.com
30 29 04 12
26 25 10 35
61 30 56 01
U16
2005 drenge
Mandag: 17.15 - 19.00
Onsdag: 17.15 - 19.00
Rønde Træner: Mathias Haulrik
Holdleder: Morten Byrial
mathias.s.haulrik@gmail.com
mb@byrial-law.com

22 20 60 40


 
U19
2004 - 
Mandag:  19.00 - 20.45
Onsdag:  19.00 - 20.45
Rønde Træner og spiller sammen med Herresenior
Herresenior
Serie 2
Serie 3
Serie 5
Mandag: 19.00 - 20.45

Onsdag: 19.00 - 20.45
Rønde
 
Rønde
Cheftræner: Martin Hornbæk Nielsen(ser. 2)
Træner: Morten Holm (ser. 3) 
Holdleder: Bjarne Jacobsen (ser. 3)

mhn72@outlook.dk
mort235b@gmail.com


 

21 27 26 94
26 14 91 42


 
Fodbold Fitness
Kvinder
Torsdag: 19.15 - 20.30
Rønde
(højbanene)
Kontakt: Rikke Baarstrøm  rikkebaarstrom@gmail.com 26 85 49 41
Old boys Onsdag: 19.00 - 20.30 Thorsager Holdleder: Peter Rasmussen
Følg TRIF på Facebook
Besøg TRIF Fodbold
Bliv medlem
Betal her
Thorsager-Rønde Idrætsforening | Skrejrupvej 9B | 8410 Rønde | Tlf.: 20639901