Thorsager Rønde IF

Holdinfo


Træningstider 2022 - EFTERÅR

Efterår 2022, efterår

De fleste hold begynder træningen i 31/32. Er du i tvivl? Kontakt træner eller holdleder. 
 

ÅRGANG

TRÆNINGSTID

STED

TRÆNERE

MAIL

MOBIL

U5/6, mix
2017/18
Onsdag: Kl. 16.30- 17.30
OPSTART UGE 33
Rønde Træner: Mathilde Gerts
Træner: Anders Kristensen
Træner: Lars Thorsen

 
Mathildegerts@hotmail.com
andersleeds@hotmail.com

 
28714288
26193981

 
U7, mix
2016
Torsdag: 16.30- 17.30 Rønde  Træner: Joachim Gotfred
Træner: Johan Fribo
Træner: Nicki Agostinetti
Træner: Martin
Træner: Prasana
jogge_gotfred@hotmail.com
Johan@fribo.dk 
Agostinetti@gmail.com


 

24464670
25337321
60145170



 
U8
2015 mix
Tirsdag: 16.30 - 17.30
Torsdag: 16.30-17.30
Rønde Træner: Thomas Øllgaard
træner: Ole Jensen
Træner: Simon Halskov

træner: Benjamin
Toellgaardh@gmail.com
olebjensen@gmail.com 
simonhalskov@gmail.com
40 61 99 56


 
U9
2014 
Tirsdag: 17.00 - 18.10
Tirsdag: 17.00- 18.00
Rønde Træner: Martin Bøcker Hamann-Bruun
Træner: Peter 
Træner: Esben 
Holdleder: Niels
Martinhb89@yahoo.com
 
30 73 64 80
 
U10
2013, drenge 
Mandag: 17.00 - 18.30
Onsdag: 17.00 - 18.30
Rønde Træner: Kenneth Hornstrup Andersen
Træner: Sigurdur Edvard
Holdleder: Henrik Behrens Backlund

kha2008@live.dk 
siggi_edvard@hotmail.com

henrik.behrens1978@gmail.com

51 92 26 56
31346985

 

U11
2012, drenge
Tirsdag: 16.30 - 18.00
Torsdag: 16.30 - 18.00
Rønde Træner: Anders Hemmingsen
Træner: Byrial Dalsgaard
Træner: Rasmus Hansen
andershemmingsen@gmail.com 
Byrialdalsgaard@hotmail.com
21691164
51270024
U12
2011, drenge
Tirsdag: 17.30 - 19.00
Torsdag: 17.30 - 19.00
Rønde Træner: Nikolaj Mortensen
Træner: Rasmus Degn
ntm@ltm.dk
rasmus1986degn@outlook.dk

23115630
U10/U11
2011-12 piger


Fredag: 16.00 - 17.00

 
Rønde Træner: Michael Mejdahl 
Træner: Anders Bentzen.
Træner: Sigurdur Edvard 
Kontaktperson: Anders Bentzen
hrmejdahl@gmail.com
siggi_edvard@hotmail.com
bentzen83@hotmail.com
31346985
U13
2010, drenge
Manddag: 17.00 - 18.30
Onsdag: 17.00 - 18.30

Rønde
Træner/ holdleder: Nicolai Pedersen (tors.) 
Træner: Søren Bo
Træner: Noah H. Baarstrøm
nico050277@gmail.com

nbaarstrom@gmail.com
31 25 53 17

 
U14
2009, piger
Mandag: 17.30 - 19.00
Torsdag: 16.30 - 18.00
Rønde Træner: Nana lautsen
Træner: Claus Peter Olesen
Træner: Christian Bager
clauspeterolesen@me.com 
buchbager@gmail.com
31 72 60 43
22 36 94 60
U14
2009, drenge
Mandag: 17.30 - 19.00
Onsdag: 17.30 - 19.00
Rønde
Træner: Claus Svenningensen
Træner: Dennis 

 

claus@svenningsen.net 


 

51 21 26 61


 
U15
2008, drenge
Mandag: 17.30 - 19.00
Onsdag: 17.30 - 19.00
Rønde Træner: Ulrik Petersen

 
u.petersen72@gmail.com

 
29 45 51 55

 
U15U16
2007-08 piger
Tirsdag: 17.00 - 18.30
Torsdag: 17.00 - 18.30
Rønde 

Træner: Dorte Rauff
Træner: Lars Hagelskjær

dorterauff@yahoo.com
larshwieland@gmail.com

61 18 85 97

 
U16 
2007/2006, drenge
Tirsdag: 18.00 - 19.30
Torsdag: 19.00 - 20.30
Rønde Træner:. Henrik Andersen
 
hendaland@icloud.com   
 
21 15 61 91
 
U17
2006, drenge
Tirsdag: 18.00 - 19.30
Torsdag: 19.00 - 20.30
Rønde Træner: Lars Andersen 

 
andersenlars30@gmail.com
 
52114166

 
U19
2003-04, drenge

 
Tirsdag: 19.00 - 20.30
Torsdag: 19.00 - 20.30
Rønde Træner: Tolo Martorell
Holdleder: Morten Byrial
tolo226@hotmail.com
mby@kvik.com

41217038
Herresenior
Jyllandsserien 2
Serie 3
Mandag: 19.00 - 20.45
Onsdag: 19.00 - 20.45
Rønde
Rønde
JS- trænerr: Martin Hornbæk Nielsen
S3- Træner:  Morten Holm


martinhornbaeknielsen@gmail.com
mort235b@gmail.com



 

21272694
26 14 91 42


 
Fodbold Fitness
Kvinder
Tirsdag: 19.15 - 20.30
Rønde
(højbanene)
Kontakt: Rikke Baarstrøm  rikkebaarstrom@gmail.com 26 85 49 41
Old boys
+45 
Onsdag: 19.00 - 20.30 Thorsager Holdleder: Jonas Kaae Jonaskaae80@hotmail.com 40425991
Old Boys 
+ 45
Rønde Kontakt: carsten Vestergaard: 
Holdleder: Gert Farup Lindquist
gertf@faruplindquist.com 22559634
Old boys
+55
Rønde Holdleder: Martin Hansen 
Følg TRIF på Facebook
Besøg TRIF Fodbold
Bliv medlem
Betal her
Thorsager-Rønde Idrætsforening | Skrejrupvej 9B | 8410 Rønde