Træningstider 19/20
 
Hold Årgang Træningstider Trænere Tlf. Nr. Mail
U5-Mix 2014/15 Lørdag kl. 9.30-10.30 - Hal 2 Michael og Tina Najbjerg 51 61 75 07 oesterbynajbjerg@gmail.com
U7-Mix 2012/13 Fredag kl. 16.30-17.30 - Hal 2 Michael Mejdahl
Anders Bentzen
24 22 32 63 hrmejdahl@gmail.com
bentzen83@hotmail.com
U9 Piger
 
2010/11
 
Tirsdag kl. 16.00-17.00 - Hal 2
Fredag kl. 16.00-17.00 - Hal 1
Christoffer Pedersen
Christian Gottrup
Gudrun Stenger (Holdleder)
30 26 21 24
20 11 39 34
22 73 14 99
christoffervpedersen@gmail.com
Cgottrup@gmail.com
gudde78@hotmail.com
U9 Drenge
 
2010/11
 
Tirsdag kl. 17.00-18.00 - Hal 2
Fredag kl. 16.00-17.00 - Hal 1

Thomas Elgaard Kristensen
Gudrun Stenger (Holdleder)
30 29 04 12
22 73 14 99
tekristensen1976@gmail.com
gudde 78@hotmail.com
U11 Piger 2008/09 Tirsdag kl. 16.00-17.15 - Hal 1
Torsdag kl. 16.00-17.15 - Hal 1
Michael Najbjerg
Arnold Christensen
51 61 75 07
26 70 04 78
oesterbynajbjerg@gmail.com
U11 Drenge 2008/09 Tirsdag kl. 16.00-17.15 - Hal 1
Torsdag kl. 17.15-18.30 - Hal 1
Niels H. Christensen 22 41 22 48 niels.hc@hotmail.com
U13 Piger
 
2006/07
 
Tirsdag kl. 17.15-18.30 - Hal 1
Torsdag kl. 18.30-20 - Hal 1
Lars Følle
Jan Nielsen
Marianne Lildal
20 66 32 51
24 87 12 98
29 45 90 01
larsfoelle@hotmail.com
vullum@lightmail.dk
mlildal@hotmail.com
U13 Drenge
 
2006/07
 
Tirsdag kl. 17.15-18.30 - Hal 1
Torsdag kl. 17.15-18.30 - Hal 1
Lars Følle
Kim Andersen
Lotte Schibler
20 66 32 51
30 50 54 01
22 77 57 71
larsfoelle@hotmail.com
kda@oxymat.com
schibler@live.dk
U15/U17 Piger
 
2004/05
 
Tirsdag kl. 18.30-20.00 - Hal 1
Torsdag kl. 20.00-21.30 - Hal 1
Fredag kl. 17.00-18.30 - Hal 1
Anders Rasmussen
Florian Wichert
23 44 45 48
30 25 33 91
nimtoftevej@gmail.com
flor2011@live.dk
Senior Herrer   Tirsdag kl. 20.00-21.30 - Hal 1 Niels H. Christensen 22 41 22 48 niels.hc@hotmail.com



Fra U9 skal spillerne selv have en bold med. 
Thorsager-Rønde Idrætsforening | Vesteralle 8 Thorsager | 8410 Rønde | Tlf.: 20639901